בר מתוקים למסיבת בת מצווה או בר מצווה

Posted by

מזל טוב! הבת גדלה ועכשיו היא כבר בת מצווה. כל הורה גאה בבתו ומעוניין להעניק לה ביום שמחתה את הטוב ביותר. שילוב בר מתוקים לבת מצווה – הוא שילוב מנצח! בבר מוצעים משקאות וממתקים רבים המעוצבים בצורה מקורית וייחודית משפרים את האווירה וההופכים כל אירוע לחווייתי ובלתי נשכח. בנוסף, ניתן להתאים את המזון המוגש בבר המתוקים ואת התפאורה (המפות, המפיות והכלים) לטעמה של הבת.

בר מתוקים לבת מצווה – לאירוע מתוק מתוק

תחום בר המתוקים הינו תחום שנכנס חזק מאוד במיוחד באירועים כגון: בר או בת מצוה, חתונות, ברית מילה או ימי הולדת. אנשים רבים מתלבטים כיצד לשדרג את אירוע הבת מצווה שהם חוגגים ולהפוך אותו לאטרקטיבי הן עבור בעלי השמחה והן עבור האורחים. תוספת בר מתוקים לבת מצווה תניע ללא כל ספק את כל האורחים מהכיסא לכיוון הבר, ותדרבן אותם לקחת חלק פעיל בריקודים ובאירוע כולו. כמו כן, בר מתוקים לבת מצווה מהווה מוקד משיכה מרכזי עבור נערים ונערות בני הגילאים שבין 12 ל – 14. בגילאים אלו הנערים משתוקקים יום ולילה לסוכר, ואשר על כן בר מתוקים נמצא כמתאים מאוד לאירוע שכזה. גם המבוגרים המוזמנים לאירוע, ייהנו לגשת ולטעום משפע הממתקים וכך כולם יצאו נשכרים.

בר מתוקים עם שפע הפתעות מתוקות

חברות רבות המפעילות בר מתוקים לבר מצווה מעצבות אותו בחן ובטעם המתאים לטקס הנחוג עבור בת. סביב הבר ניתן למקם בובות מבלונים, זרי פרחים ומפות ומפיות המכילות צבעים פסטליים ורכים. אך אין ספק, לב ליבו של הבר הוא כמובן – הממתקים שבו. שפע הממתקים כוללים: מפלי שוקולד העשויים משוקולד בלגי משובח הזולג על פני שלוש קומות, פרלינים איכותיים, עוגות ועוגיות מעוצבים ומיוחדים, שיפודים עטורי סוכריות ג’לי ומרשמלו, פונדו שוקולד, מיכלי פופקורן וצמר גפן מתוק (שערות סבתא), שתיה מתוקה ומוגזת, שלל פירות העונה ופירות אקזוטיים ועוד ועוד… אם כל זה נראה לכם טוב מכדי להיות מציאותי – כנראה שלא יצא לכם לראות מעולם בר מתוקים באירוע. המציאות עולה על כל דמיון!

לדאוג למתוקים גם עבור היוצאים מן הכלל

במסגרת תכנון האירוע, אחד הדברים העיקריים שעליכם לקחת בחשבון הוא את האורחים המגיעים לאירוע. בתור מארחים, וודאי חשוב לכם שיהיה לאורחים נוח, שימצאו מקום ישיבה ושישתלבו באווירת האירוע. אך מה עם המאכלים? האם הם יוכלו לטעום משפע הממתקים המציע בר המתוקים הייחודי? שומרי מצוות רבים מקפידים לאכול אך ורק מוצרים המגיעים בכשרות מהודרת ולא מסתפקים אך ורק במזון המתויג ככשר בכשרות רגילה. בדיוק לצורך מטרה זו, חברות רבות המתפעלות ומפעילות בר מתוקים לבת מצווה או בר מצווה הכניסו את האפשרות לשלב באירוע בר מתוקים בכשרויות מהודרות המתאימות במיוחד עבור אנשים שהם שומרי מצוות.

לסיכום, בר מתוקים מתאים לכל אדם, בכל גיל ובכל אירוע – לחוויית אירוע מושלם!