דרכים לחגוג מסיבת רווקות, רעיונות למסיבת רווקות

Posted by

עירות רבות בישראל נוהגות לחגוג מסיבת רווקות,לפני ליל כלולותיהן שהוא ארוע בלתי נשכח והכלה מדמיינת אותו מהיותה ילדה.נשים אלו חוגגות את מסיבת הרווקות שלהן ביחד עם חברות בנות ובנות המשפחה וכמובן עם מכרות קרובות שצברה במהלך חייה. מה שמייחד את המסיבות הללו הוא שהן כולן על טהרת הנשים.

יש כמה וכמה וריאציות ודרכים לחגוג מסיבת רווקות. להלן כמה מומלצות:

מסיבת רווקות בבית הכלה או בבית של חברה טובה של הכלה.

מסיבת רווקות במועדון או אפילו מסיבת רווקות בבתי מלון.

לאחרונה החלו לערוך מסיבות רווקות גם בתוך חנויות למכירת אביזרי מין.

למסיבות אפשר להוסיף נומרולוגית אשר תעביר הרצאה מתובלת באלמנטים סקסיים, סקסולוגית שתשפוך אור על עניין המיניות, חשפן או אפילו מרצה אשר מגיעים אל בית הכלה או אל מקום המסיבה ומספקים תוספת של אטרקציה שכמובן משפרת (גם אם קצת מייקרת) את המסיבה.

אופי מסיבת הרווקות בדרך כלל יהיה מיני והוא ילווה בתכנים מיניים ושמח שכן הרווקה נכנסת לחיים משותפים ושגרה עם בעלה המיועד. ורצוי שהיא תלמד את סודות וטריקים בחדר המיטה וגם קצת תתפרע ותשתתה לפני הכניסה למוסד הלא הוא מוסד הנישואין.

שילוב אביזרי מין במסיבת הרווקות
תפאורה ואבזור המסיבה בדרך כלל כוללת פריטים ואביזרים למסיבה עם אופי מיני כגון: כוסות וצלחות עם ציורי תנוחות מין, בלונים בצורת פין, קשים בצורת פין, הינומה סקסית ועוד הרבה מוצרים מעניינים.
אפילו קיימות סוכריות בצורת פין.מזון שמעורר מיניות בצורתו.

.האטרקציות במסיבת הרווקות ושלל הפעילויות, הנכללות ויכולות להיות. במסיבה כזו כוללות:

חשפן שמעלה את המתח המיני באויר. חשפן אשר מגיע בתלבושת כל שהיא שוטר, איש ביטחון ,כבאי חייל, רופא וכדומה ונותן מופע שבסופו הוא נישאר בתחתונים זעירים בלבד.
רעיון חדש שהתחיל בשנים האחרונות הוא קיום של המסיבות בחניוות לאביזרי מין

מסיבת רווקות בחנות סקס
מסיבה בחנות סקס היא הטרנד החדש.למעשה היא הדבר הבא לאחר שכל המסיבות נראות אותו הדבר במקום להסתבך ולשבור את הראש נכנסים לחנות סקס כזאת שבונה עבורכן את הערב שאתן רוצות בתקציב המתאים לכן. היות והחנות מקושרת לכל בעלי המקצוע העוסקים בתחום קל להם להתאים לכן את האטרקציה הרצויה כמו כן לכל התפאורה וכל הדקורציה מסביב דואגת חנות הסקס.

ניתן גם לשלב כיבוד כזה או אחר עבור המוזמנות וכן לרכוש את המתנות בחנות הסקס כגון רוקט פוקט ומיני ויברטורים לגירוי ביחסי מין
ויברטור או כל אביזר אחר.חוויה בלתי נשכחת
לא משנה היכן תחגגו את מסיבת הרווקות ומה יהיה שם זכרו נא בנות זאת מסיבה של פעם בחיים שתזכר שנים רבות.

רשת אהבה ותשוקה למכירת אביזרי מין מאחלת לכן מסיבת רווקות שמחה וכזאת שלו תשכחו אף פעם.