מתנות לאישה

אם אתה שואל את עצמך שאלה כזו, אז אתה נמצא בצרות צרורות, כי אם יש משהו שמרגיז מישהי זה לקבל בדיוק את ההפך ממה שהיא אוהבת. אולי לך זה נראה אותו הדבר יהלומים או אבני חן, אבל ישנן נשים שבשבילן מדובר בהבדל של שמיים וארץ, ישנן נשים שלא מוכנות ללבוש אבני חן ולעומת זאת ישנן נשים שחושבות שיהלומים הם הדבר הכי משעמם שיש.
אז אם אתה לא יודע מה האישה שלך מעדיפה – יהלומים או אבני חן כדאי שתברר את הנושא היטב לפניי שאתה ניגש למלאכת הקנייה.
אז איך אני מברר? אתה בטח שואל את עצמך, שניהם נראים בשבילך בדיוק אותו דבר, המחיר שלהם הרבה פעמים יכול להיות זהה, אז איך אפשר לדעת מה באמת יעשה לה טוב על הלב.
קודם כל אתה יכול לשאול אותה, ככה בעקיפין, כאשר אתם מסתובבים בחנויות תכשיטים לנסות לראות אלו תכשיטים היא אוהבת והאם הם משובצים ביהלומים או באבני חן. אם מדובר באישה שחושדת בכל דבר ובמיוחד היא חושדת בחשק הלא מוסבר שלך להסתובב אתה בחנויות תכשיטים, תשמח בטח לגלות שהסיכויים שהחברה הכי טובה שלה יודעת מה היא אוהבת הם גדולים במיוחד, לכן טלפון אחד קטן יכול לחסוך לך את כל הדילמה.
משמעות ההבדל בין קניית יהלומים לאבני חן, יכולה להיות גדולה מאוד אם מדובר בתכשיט לאירוע מסוים, אם אתה מתכנן להציע נישואין, נשים בדרך כלל מעדיפות את הטבעות המסורתיות המשובצות ביהלומים. אם מדובר במתנה ליום הולדת או לאירוע אחר, ישנה פחות חשיבות לסוג האבן.
יהלומים או אבני חן? בדבר אחד אתה יכול להיות בטוח, גם אם לא הצלחת להבין בדיוק מה היא אוהבת, גם אם מדובר בחולת אופנה קשה במיוחד, אתה יכול להירגע כל אישה אוהבת מתנות, במיוחד אם מדובר במתנות מפתיעות, כאלו שבאות ללא אירוע מיוחד, לכן אתה פשוט יכול ללכת לחנות התכשיטים ולבחור את התכשיט שאתה חושב שהכי ימצא חן בעיניה, הסיכויים לכך שאתה טועה הם גדולים, אבל אין ספק שההפתעה שגרמת לה תכפר על הכל.