סדנאות תרגול טנטרי לזוגות

Posted by

סדנת תרגול טנטרי לזוגות  -המתנה המושלמת לחידוש התשוקה, האינטימיות והאהבה שבין בני זוג נשואין או בדרך לנישואין.

אחת המשמעויות של ללכת בדרך הטנטרה היא להקדיש את עצמנו לתהליך ארוך ומשמעותי של מדיטציה, בכדי להצליח להשיג בסופו  חוויה של "כאן ועכשיו" ,כלומר, להשיג את היכולת להיות נוכח בכל רגע בחיים ובאמת לחוות את מה שעולה בנו: רגשות, תחושות, מחשבות. הנוכחות בכל רגע ורגע מאפשרת לחיות את החיים במלואם: חשוב שכל אחד ואחת יידע להביע את רגשותינו הפיזיות והרוחניות כלפי הכלל, ובמיוחד כלפי הסביבה האוהבת שלנו. אם זה לאהוב, אז לאהוב ללא גבולות, אם זה לכעוס, אז לכעוס בכל הכוח. חשוב שהרגשות שלנו ייצאו מאיתנו במלוא הכוח על מנת שנוכל להתחבר לאני האמיתי שלנו, במיוחד בעזרת הטנטרה כמדיטציה חזקה רגשית.

סדנאות זוגיות לתרגול דרך הטנטרה עושים בלגעת בטנטרה, פרטים נוספים והרשמה בטלפון 0504800660


לאתר של מנחי הטנטרה בישראל ליחצו כאן https://www.tantraisrael.co.il

מה נעשה בסדנאות טנטרה שכאלו?

הטנטרה משמעותה קבלה. בעזרתו של התהליך החזק שאנחנו עוברים באמצעות הטנטרה נלמד לקבל את עצמנו כבני אדם שנוצרים באמצעות האל, כי אנחנו בסה”כ בשר ודם. נלמד לקבל את עצמנו עם כל היתרונות ועם כל החסרונות, טנטרה תעזור לנו לדעת לאהוב את עצמנו, עכשיו, ברגע זה, כמו שאנחנו – בלי שינויים ובלי מסכות. על ידי האהבה האין סופית שנעניק לעצמנו באמצעות הטנטרה, יפתחו בעבורנו דלתות נוספות בחיים ובכך שנאמין בעצמנו נוכל לשפר את תכונות האופי שלנו ולהעצים את החיבור אל הרגשות שלנו.

בקורסים וסדנאות העוסקים ברוחניות, מדיטציה וחיבור לרגשות הפנימיים שלנו בתור בני אדם ניתן לפגוש גם בסדנאות המתעסקות אך ורק בחווית הטנטרה. בסדנאות לומדים כיצד ניתן לשלב בין המיניות שלנו לבין הרוחניות באמצעות הטנטרה וכיצד לחזק ולהעצים את החוויה של “מין מקודש”. בסדנאות טנטרה נתמקד בתקשורת הבין אישית המתנהלת מידי יום בין עצמנו לבין הסובבים איתנו ונלמד להסתכל על החיים בדרך מעט שונה – בדרך של אהבה, אהבה ללא תנאים.
יש המסתכלים על טנטרה כתהליך מדיטציה אשר מהווה דרך עילאית להגשמה עצמית של הגוף והנפש שלנו. בסדנת טנטרה נלמד יחד איך ללמד ולתרגל את הטנטרה ואיך למצוא את הדרך שלנו אל האושר, יחד עם אהבה אין סופית וחום שנעניק לכל הסובבים אותנו, במיוחד לבני הזוג או בנות הזוג שלנו בחיים.

סדנת טנטרה זוגית – תרגול טנטרי לזוגות עם המנחים של מארג. התקשרו עכשיו 050-4800660