מתנות לגבר

קניית מתנות לגבר הישראלי זה עניין מסובך. הגבר הישראלי הממוצע הוא שכיר, בעל עסק עצמאי, או מנהל חברה גדולה
חג הפסח מתקרב ואיתו באות גם המתנות. חברות המשווקות חבילות שי לחג ומתנות למשפחה עורכות פעמיים בשנה, בדרך כלל לפני ראש השנה ולפני פסח הפנינג ענק המזמין אליו יו"ר ועדי עובדים של חברות גדולות במשק הישראלי כדוגמת הבנקים, חברת החשמל, וחברות גדולות נוספות המחלקות מתנות לעובדים לקראת החג. חברות מסוימות בוחרות שלהימנע משי לחג ובוחרות להעניק לעובדים תלושים לחג לקנייה ברשתות שיווק ובחנויות שונות.
בהפנינג המתנות האחרון שהתקיים מספר שבועות לפני בואו של החג, בין המתנות הבולטות ניתן היה למצוא חבילות נופש ליעדים מובילים בארה"ב ואירופה, וכן חבילות נופש באילת. חבילות הנופש לתורכיה עדיין הוצעו לועדי העובדים כיעד לנופש אטרקטיבי, אך ועדי עובדים מסוימים בחרו שלהחרים יעד תיירותי זה בעקבות שיקולים פוליטיים-מדיניים. מלבד חבילות הנופש, חברת שטראוס-עלית הציעה מתנות שי מתוקות עבור המשפחה, וחברות מסוימות הציעו כלי בית וסרוויס כלים יוקרתי לארוחת הסדר.
תמיד נחמד לקבל מתנה מחבר יקר, ממשפחה או מהעבודה, וזאת כנראה גם אחת הסיבות שאנחנו כל כך אוהבים לקבל מתנות. לעיתים אנו חושבים לעצמנו מה עדיף, לרשום המחאה או ללכת ולרכוש מתנה ? למשפחה או לחבר קרוב תמיד עדיף לקנות מתנה, מכיוון שיש בה ערך מוסף מלבד הכסף. לאנשים שאנחנו פחות מכירים אפשר פשוט לרשום המחאה, כך גם לא נשבור את הראש איזה מתנה עדיפה עבור אדם שאנחנו לא מכירים כל כך טוב..
אז אם אתם מחפשים מתנות לגבר לקראת החגים: מתנה לעובדים במקום עבודה גברי או מתנה לגבר שאת אוהבת, התקשרו אלינו ואנו נמצא לכם את המתנההמושלמת.